لاتاری آمریکا‌

خدمات شرکت USPVS به برندگان لاتاری ۲۰۲۱

ضمن تبریک به شما عزیزان خوش‌شانس برنده‌ی لاتاری موارد مهم مربوط به رویه شروع فرایند دریافت ویزای خود را بطور مختصر برایتان شرح میدهیم.
.
طبق قوانین فعلی و با توجه به تحریم ایران توسط ترامپ, دارندگان پاسپورت های ایرانی باید, مدارکی جهت معافیت از منع ورود ارائه دهند.
.
مدارک مربوط به داشتن فامیل درجه یک ( مادر, پدر, فرزند, همسر ) در آمریکا، و در صورت عدم وابستگی درجه یک، متقاضیان میتوانند مدارک مربوط به یک تجارت در امریکا که خود آنها صاحب آن میباشند، را داشته باشند.
.
مدرک دیگری که قابل قبول می‌باشد، در خواست کار یا پذیرش تحصیلی یا ارتباط واقعی با یک موسسه تجاری یا تحصیلی در امریکا، فقط برای برنده اصلی لاتاری ( نه همسر یا فرزند) میتواند شانس دریافت ویزای اقامتی شما را بالاتر برد.
.
پیشنهادهای شغلی همواره دارای نقاط کوری هستند که برای آفیسرها سوال برانگیز میباشند، به همین دلیل است که ما پیشنهاد دریافت پذیرش تحصیلی به جای درخواست کار را به مشتریان خود میدهیم تا با شانس بیشتری ویزای خود را دریافت کنند.
.
لازم به ذکر است که این پذیرش تحصیلی به عنوان دریافت ویزای تحصیلی نیست و تنها برای اثبات توانمندی شما به آفیسر در زمان مصاحبه برای ویزای اقامت دائم شما میباشد.
.
برای مطرح کردن سوالات بیشتر و پاسخ گویی میتوانید با تلفن یا ایمیل با کارشناسان دفتر ما تماس بگیرید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند