مشخصات عکس لاتاری آمریکا‌

مشخصات عکس لاتاری آمریکا

مشخصات عمومی تصاویر لاتاری

  • سایز تصویر ۶۰۰px * ۶۰۰px یا همان ۵ سانتی متر در ۵ سانتی متر.
  • رزلوشن تصویر ۳۰۰DPI باشد.
  • تصویر به صورت رنگی باشد( تصاویر سیاه سفید مورد قبول نمی باشد.)
  • حجم عکس حداکثر ۲۴۰ کیلو بایت باشد .
  • داشتن حجاب اسلامی به شرط آنکه گردی صورت مشخص باشد منعی ندارد.
  • عکس یا باید با حجاب کامل باشد یا بدون آن (حجاب کامل یعنی موی سر مشخص نباشد مانند نمونه های پایین)
  • امکان عکس گرفتن با موبایل  هست به شرطی که شرایط مورد نیاز را رعایت نمایید.

ویژگیهای فنی تصاویر


اگر بنا دارید عکس جدید دیجیتالی بگیرید دقت داشته باشید که عکستان دارای ویژگیهای زیر باشد.
قالب تصویری عکس (فرمت): فرمت تصویر باید در قالب دیجیتالی Joint Photographic Experts Group موسوم به (JPEG ) باشد.

رزولوشن (دقت رقومی) تصویر: فایل تصویری باید حداقل ۶۰۰ پیکسل (عرض) در ۶۰۰ پیکسل (ارتفاع) باشد. کلیه تصویرها باید به شکل مربع ارائه شوند، بدین معنی که ارتفاع عکس با عرض آن یکسان باشد.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد. عکس های سیاه و سفید ۲۴ بیت یا تصاویر ٨ بیتی پذیرفته نمی شوند.
*اسکن کردن عکس. قبل از اسکن عکس های چاپ شده دقت داشته باشید که ترکیب بندی عکس مطابق آنچه گفته شد باشد. برای اسکن عکسهای چاپی از راهنمای زیر استفاده کنید.
رزولوشن (دقت رقومی)اسکنر: دقت رزولوشن باید حداقل ٢٠٠ نقطه بر اینچ ( dpi ) باشد.

اندازه فایل: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ۲۴۰ کیلوبایت باشد.
درجه وضوح و ابعاد تصویر: ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد [متقاضیان توجه داشته باشند که عکس های سیاه و سفید، تک رنگ، یا طیف خاکستری پذیرفته نمی شوند]

لاتاری آمریکا‌

خدمات شرکت USPVS به برندگان لاتاری ۲۰۲۱

ضمن تبریک به شما عزیزان خوش‌شانس برنده‌ی لاتاری موارد مهم مربوط به رویه شروع فرایند دریافت ویزای خود را بطور مختصر برایتان شرح میدهیم.
.
طبق قوانین فعلی و با توجه به تحریم ایران توسط ترامپ, دارندگان پاسپورت های ایرانی باید, مدارکی جهت معافیت از منع ورود ارائه دهند.
.
مدارک مربوط به داشتن فامیل درجه یک ( مادر, پدر, فرزند, همسر ) در آمریکا، و در صورت عدم وابستگی درجه یک، متقاضیان میتوانند مدارک مربوط به یک تجارت در امریکا که خود آنها صاحب آن میباشند، را داشته باشند.
.
مدرک دیگری که قابل قبول می‌باشد، در خواست کار یا پذیرش تحصیلی یا ارتباط واقعی با یک موسسه تجاری یا تحصیلی در امریکا، فقط برای برنده اصلی لاتاری ( نه همسر یا فرزند) میتواند شانس دریافت ویزای اقامتی شما را بالاتر برد.
.
پیشنهادهای شغلی همواره دارای نقاط کوری هستند که برای آفیسرها سوال برانگیز میباشند، به همین دلیل است که ما پیشنهاد دریافت پذیرش تحصیلی به جای درخواست کار را به مشتریان خود میدهیم تا با شانس بیشتری ویزای خود را دریافت کنند.
.
لازم به ذکر است که این پذیرش تحصیلی به عنوان دریافت ویزای تحصیلی نیست و تنها برای اثبات توانمندی شما به آفیسر در زمان مصاحبه برای ویزای اقامت دائم شما میباشد.
.
برای مطرح کردن سوالات بیشتر و پاسخ گویی میتوانید با تلفن یا ایمیل با کارشناسان دفتر ما تماس بگیرید.