اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی امریکا

نکات مهم درباره‌ اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی امریکا

دوستان عزیز،شما برای ادامه تحصیل در آمریکا وسایر کشورها،دو سد بزرگ پیش رو دارید.

🔴 سد اول گرفتن پذیرش تحصیلی است و سد دوم گرفتن ویزای تحصیلی.

🔴 اغلب دوستان به اشتباه تصور میکنند که اگر پذیرش تحصیلی را بگیرند میتوانند به راحتی ویزای تحصیلی را نیز دریافت کنند.

🔴 نکات بسیار مهمی در مورد اخذ ویزای تحصیلی وجود دارد که در پست های آینده به آن می پردازیم. اما قبل از هر چیز چند نکته در مورد اخذ پذیرش دانشگاه ها یا کالج های آمریکا وسایر کشورها:

🔷 گرفتن پذیرش دکترا به مراتب سخت تر از فوق لیسانس است.
🔷 پذیرش از کالج ها راحت تر از دانشگاه هاست اما اعتبار دانشگاه ها بیشتر از کالج هاست.
🔷 گرفتن پذیرش به دو شکل ممکن است: با فاند (بورسیه) و بدون فاند که طبیعتا گرفتن پذیرش با فاند بسیار سخت تر بوده و لازمه آن داشتن برخی امتیازات است.
🔷 برای گرفتن پذیرش در مقطع فوق لیسانس داشتن مدرک آیلتس حداقل ۶ و برای دکترا حداقل ۶.۵ اجباری است. کالجها را میتوان در برخی موارد با ۵.۵ هم پذیرش گرفت.
🔷 مدرک ارائه شده حتما باید آیلتس آکادمیک باشد. البته سایر مدارک مانند تافل هم قابل قبول است. نمره دقیق مورد نیاز هر کدام با توجه به شرایط دانشگاه بررسی میشود.

American passport

انواع ویزای تحصیلی آمریکا (M۱ و J۱)

 

با اخذ هر یک از ویزای‌های تحصیلی آمریکا (M1 ویا J1) میتوانید به راحتی وارد کشور آمریکا شده و در دانشگاه‌های برتر آمریکا مشغول به تحصیل شوید.

.
دوستان عزیز جهت پرسش سوالات خود در رایطه با انواع ویزای دانشجویی آمریکا و ارتباط با کارشناسان شرکت USPVS در تمامی روزهای هفته، می توانید با  دریافت وقت مشاوره از تجربه مجموعه ما برای ساختن آینده‌ای بهتر استفاده کنید، پس با ما در تماس باشید و سیٔوالات خود را بطور مستقیم با ما مطرح نمایید.

مهم‌ترین و حساس‌ترین مسئله برای ورود به کشور آمریکا اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می‌باشد

انواع ویزای تحصیلی آمریکا (F۱, F۲,B۲)

اخذ ویزای تحصیلی آمریکا یکی از مهم‌ترین مسائلی است که علاقمندان به تحصیل در آمریکا باید به آن توجه بیشتری داشته باشند.  مهم‌ترین و حساس‌ترین مسئله برای ورود به کشور آمریکا اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می‌باشد.


دوستان عزیز جهت پرسش سوالات خود و ارتباط با کارشناسان شرکت USPVS در تمامی روزهای هفته، می توانید با مراجعه به وب سایت ما و دریافت وقت مشاوره، و یا با تماس با ما، از تجربه مجموعه ما برای ساختن آینده‌ای بهتر استفاده کنید، پس با ما در تماس باشید و سیٔوالات خود را بطور مستقیم با ما مطرح نمایید.

دریافت پذیرش از دانشگاه آمریکا

دریافت پذیرش تحصیلی آمریکا

شرکت USPVS معتبرترین نمایندگی دانشگاه‌های آمریکا و کالج های آمریکایی می‌باشد همچنین راه اخذ پذیرش دانشجویی آمریکا را در رشته دلخواهتان برایتان هموار میسازد.

.
دریافت پذیرش شما از دانشگاه های آمریکا با مجموعه ی USPVS تضمینی است. از امروز برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا با دریافت مشاوره رایگان از شرکت USPVS اقدام کنید.

دوستان عزیز جهت پرسش سوالات خود و ارتباط با کارشناسان شرکت USPVS در تمامی روزهای هفته، می توانید با مراجعه به وب سایت ما و دریافت وقت مشاوره، و یا با تماس با ما، از تجربه مجموعه ما برای ساختن آینده‌ای بهتر استفاده کنید، پس با ما در تماس باشید و سوالات خود را بطور مستقیم با ما مطرح نمایید.

American passport

شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا

شرکت USPVS آماده خدمت به شما عزیزان جهت تسهیل در پروسه تحصیل و مهاجرت به آمریکا می باشد. اطلاعات صحیح اولین و مهم ترین نیاز یک متقاضی است. قوانین و شرایط متغیر بوده و به همین دلیل دقت در انتخاب مشاور مناسب به منظور معرفی صحیح و هوشمندانه یک متقاضی مهمترین ابراز کسب موفقیت است.

دوستان عزیز جهت پرسش سوالات خود و ارتباط با کارشناسان شرکت uspvs در پروسه تحصیل و مهاجرت به آمریکا تمامی روزهای هفته می توانید با ما در تماس باشید و سیٔوالات خود را بطور مستقیم با ما مطرح نمایید.

مزایای تحصیل در آمریکا برای دانشجویان خارجی

مزایای تحصیل در آمریکا برای دانشجویان خارجی

 ارتقاء مهارت های زبان انگلیسی


تکمیل مهارت های زبان انگلیسی در طول زمان تحصیل در دانشگاه آمریکایی می تواند مزایای ارزشمندی در خصوص یادگیری زبان انگلیسی‌ برای شما داشته باشد. یکی از بهترین راه ها برای تسلط به یک زبان جدید این است که خود را به طور کامل در آن غوطه ور کنید.
اگر یک انگلیسی زبان غیر بومی هستید ، اصلاح مهارتهای شما می تواند به شما در دستیابی به مزیت رقابتی در بازار کسب و کار کمک کند.


موقعیت های تحقیقاتی در دانشگاه های آمریکا


آمریکا نقش اصلی را در بسیاری از زمینه های تحقیقاتی در دنیا ایفا می کند. این کشور همواره از بودجه های تحقیقاتی سخاوتمندانه خود، پشتیبانی و فرصت هایی را برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ارائه می دهد. این نکته حائز اهمیت است که بیشترین دانشگاه های تحقیقاتی دنیا مستقر در آمریکا هستند.


پیشرفت علمی دانشجویان محصل در دانشگاه های آمریکا


کشور آمریکا یکی از بهترین سیستم‌های تحصیلی دنیا با مدارک معتبر در تمامی رشته‌ها را در اختیار دارد. مدارک صادرشده از این کشور، شناخته‌شده و معتبر برای تمام دنیا می باشد و این برتری همواره برای متقاضیان کار در سراسر دنیا خواهد بود

تجربه بین المللی


تحصیل در خارج از کشور می تواند امکان تجربه های تحقیقاتی و حرفه ای در سطح استانداردهای بین المللی ایجاد کند. تحقیقات دانشگاهی در کشوری مانند آمریکا از استانداردهای بالای علمی برخوردار هستند و عادت به کار در چنین محیطی می تواند رقابت پذیری بین المللی، تحقیقاتی یا حرفه ای را امکانپذیر نماید.


امکان اخذ اقامت آمریکا


جهت اخذ اقامت پس از تحصیل در آمریکا در صورتی که برنامه ریزی مشخصی، قبل از ورود و شروع تحصیل در آمریکا، همزمان با انتخاب رشته و دانشگاه داشته باشید در پایان تحصیل در آمریکا، دریافت اقامت آمریکا برای شما هموارتر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

ویزای دانشجویی آمریکا تنها راه ممکن برای ورود به آمریکا

ویزای دانشجویی آمریکا تنها راه ممکن برای ورود به آمریکا

ویزای دانشجویی آمریکا تنها راه ممکن برای ورود به آمریکا

با توجه به سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ و طرح های مهاجرتی وی ویزای دانشجویی آمریکا کماکان تنها راه ممکن برای ورود متقاضیان به آمریکا است. سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ عامل سخت تر کردن شرایط برای مهاجرت ایرانیان به آمریکا  بوده و هر روز رو به افزایش است.
.
بر خلاف ویزای تحصیلی آمریکا که تنها راه ورود آمریکا است بر اساس قوانین جدید رئیس جمهوری آمریکا به دلیل شیوع ویروس کرونا و افزایش بی شمار تعداد بیکاری در کشور آمریکا دریافت ویزای کاری و گرین کارت  تا پایان سال ۲۰۲۰ متوقف شده است.
.
با این وجود تنها راهی که در حال حاضر برای ورود به خاک آمریکا وجود دارد ویزای دانشجویی و تحصیلی است
.
البته چندین پیش شرط دارد:
.
✅اخذ پذیرش تحصیلی در شرایط سنی خوب و معقول
✅دارا بودن مدرک زبان
✅اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های با رنکینگ بالا
✅پرداخت قسمت اعظم هزینه تحصیل به دانشگاه مقصد
✅قوی بودن پاسپورت متقاضی ( یعنی قبلا کشورهای معتبر دنیا ویزا اخذ کرده باشد.
.
کارشناسان ویزای تحصیلی آمریکا در شرکت USPVS بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا ، تابعیت و اقامت تحصیلی در آمریکا را ارائه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه ویزای تحصیلی آمریکا می توانید با ما در ارتباط باشید.