How-to-Get-Permanent-Residency-in-Canada-696x463

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرت آنتاریو بدون پیشنهاد کار

برخلاف آنچه بسیاری از مردم تصور می کنند ، می توان بدون داشتن شغل مطمئن ، مهاجرت به کانادا را به مرحله ی اجرا درآورد . بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در جهان ، کانادا فرصت هایی را برای مهاجران خارجی فراهم می کند که بدون دریافت پیشنهاد شغلی ، مهاجرت کنند. از آنجا که سیستم مهاجرت کانادا بسیار متنوع و پویا است ، چندین راه مهاجرتی در دسترس کسانی قرارداده است که هنوز پیشنهاد شغلی دریافت نکرده اند.

اگر چه رایج و محبوب ترین راه مهاجرت به کانادا از طریق کار به عنوان سیستم اکسپرس اینتری شناخته می شود ، اما مسیر دیگری نیز وجود دارد که به همان اندازه امیدوار کننده است و آن نیز روش مهاجرت استانی انتاریو حتی بدون پبشنهاد کار است.

برخلاف سیستم اکسپرس اینتری، که افراد با داشتن امتیاز بسیار بالا شانس بیشتری برای دریافت دعوتنامه و اقدام برای اقامت دائم کانادا را دارند، روش مهاجرت استانی کانادا برای اطمینان از فرصتی عادلانه تر برای پذیرش مهاجرین تعیین شده است. اگرچه این موضوع قابل ذکر است که استان های مختلف کانادا دارای معیارهای متفاوتند و هرکدام مجموعه ای از شرایط مورد نیاز خود را تعیین می کنند. 

فرصت عدالت محور مهاجرت استانی را از دست ندهید و با ما برای کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

چگونه می توانم از طریق برنامه مهاجرت آنتاریو بدون پیشنهاد کار مهاجرت کنم؟

برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی ،ابتدا باید توسط استان یا منطقه نامزد( nominated )  شوید.نه استان کانادا و دو منطقه از جمله انتاریو در برنامه مهاجرت استانی قرار دارند. هر ساله یک سوم کل مهاجران تازه وارد به کانادا استان انتاریو را به دلیل فرصت های شغلی ، دستمزد بالا و جمعیت متنوع برای زندگی انتخاب می کنند. برنامه استانی انتاریو یکی از فعال ترین سیستم انتخابی را دارد که سالانه حدود ۸۰۰۰ دعوت نامه از طریق استریم های مختلف صادر می کند.مراحل ثبت درخواست براساس این برنامه بدین شکل است:

  •       اظهار علاقمندی خود را در سیستم اکسپرس اینتری ثبت و استان انتاریو را انتخاب کنید.
  •       این موضوع را در نظر بگیرید که استان انتاریو  براساس کد شغلی مورد نیازش انتخاب می کند.
  •       پس از دریافت دعوتنامه یک ثبت اظهار علاقمندی در سیستم OINP داشته باشید.
  •       در صورت پذیرش پرونده شما توسط استان انتاریو گواهی نامزدی nomination برای شما صادر می شود که ۶۰۰ امتیاز در امتیازبندی CRS با خود به همراه دارد و تضمین می کند که از پول اکسپرس اینتری انتخاب شوید.

شرایط لازم متقاضیان برنامه اکسپرس اینتری مهاجرت استانی انتاریو

اگر قصد دارید به عنوان یک نیروی متخصص به انتاریو کانادا مهاجرت کنید باید دارای شرایط ذیل باشید:

  1. ۶۷ امتیاز اولیه ورود به پول ( امتیازبندی جداگانه ای دارد)
  2. باید در  یکی از مشاغل نوع O,A,B دارای سابقه کار باشید که با کد شغلی های مورد نیاز استان انتاریو مطابقت داشته باشد.
  3. داشتن مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکتری  ارزیابی شده توسط سازمان های مورد تایید کانادا
  4. CLB 7 و بالاتر
  5.  قصد اقامت در انتاریو
  6. بودجه کافی برای تأمین هزینه های اسکان در انتاریو را داشته باشید.

چنانچه خواستار مهاجرت آسان و بی دغدغه به کانادا هستید ودارای شرایط لازم برای مهاجرت بدون پیشنهاد کاراستانی انتاریو نیستید، دیگر نگران نباشید ! برنامه ی مهاجرتی دیگری نیز به نام استارت آپ وجود دارد که شما میتوانید با دریافت مشاوره از متخصصین ما در موسسه مهاجرتی uspvs با نحوه دریافت پذیرش و ویزای استارت آپ کانادا اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید. پس فرصت دریافت مشاوره مهاجرت ۱۵ دقیقه ای رایگان را از دست ندهیدوبرای اقدام اول برای مهاجرت به کانادا با ما هم اکنون تماس بگیرید.

مراجع اصلی:

۱-Alexandra.Miekus.(October 17,2021).Immigrate to Canada without a job offer: Ontario PNP

https://www.cicnews.com/2021/10/immigrate-to-canada-without-a-job-offer-ontario-pnp-1019378.html#gs.djmt5i

۲-Express entry. (August 13, 2021). Getting into the Canada Provincial Nominee Program (PNP) Without a Job Offer

https://expressentrypr.com/getting-into-the-canada-provincial-nominee-program-pnp-without-a-job-offer/

۳-Michael Niren. (February 17, 2014 (Updated November 8, 2021). Moving to Canada Without a Job Offer

https://www.visaplace.com/blog-immigration-law/immigrate-canada-job-offer/

۴-Rueben.(September 23, 2020).۲ Ways You Can Immigrate to Canada Without a Job Offer

https://canadianvisa.org/blog/immigration/2-ways-you-can-immigrate-to-canada-without-a-job-offer

مراحل اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ ویزای کانادا اگر شما هم تمایل به اخذ اقامت دائم از طریق برنامه استارت آپ کانادا را دارید می‌توانید با مطالعه مراحل ذکر شده به راحتی ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید.

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ ویزای کانادا

مراحل اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ ویزای کانادا اگر شما هم تمایل به اخذ اقامت دائم از طریق برنامه استارت آپ کانادا را دارید می‌توانید با مطالعه مراحل ذکر شده به راحتی ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید.
مراحل اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ ویزای کانادا اگر شما هم تمایل به اخذ اقامت دائم از طریق برنامه استارت آپ کانادا را دارید می‌توانید با مطالعه مراحل ذکر شده به راحتی ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید. . ۱_مشاوره و امکان سنجی شرایط متقاضی در این مرحله شرکت usvipgroup، رزومه تخصصی و تجربیات متقاضی را بررسی و شرایط برنامه را برای او امکان سنجی می کند. . ۲_انتخاب ایده و تهیه بیزینس پلن متخصصان usvipgroup، در انتخاب و تکمیل ایده بیزینسی به متقاضی مشاوره می دهد، تا بیزینس پلن، آماده ارائه به شرکت های منتخب حمایت کننده از طرح گردد. . ۳_اخذ حمایت از شرکت های حامی ایده شرکت های حامی ایده های کارآفرین، پس از بررسی طرح، نامه حمایت از طرح را برای متقاضی صادر می کند. . ۴_ارسال پرونده اقامت دائم متقاضی که انتخاب شده است، در این مرحله می تواند پرونده اقامت دائم خود را ارسال نماید. . ۵صدور ویزای اقامت دائم اداره مهاجرت کانادا ویزای اقامت دائم متقاضی را قبل از راه اندازی بیزینس صادر می کند. . ۶_اقامت دائم کانادا متقاضی به همراه تمام اعضای خانواده ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند. . . . دوستان عزیز جهت پرسش سوالات خود و ارتباط با مدیریت و کارشناسان شرکت یو‌اس‌وی‌ای‌پی گروپ، در تمامی روزهای هفته می توانید در تماس باشید و سیٔوالات خود را بطور مستقیم با مدیریت شرکت مطرح نماید.

شرایط لازم برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا

بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی از موضوعات مورد علاقه دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در آمریکاست تا بتوانند از امتیاز و شرایط تحصیلات رایگان در آمریکا استفاده کنند.

شرایط لازم:

.
✅فارغ التحصیلی از دانشگاه یا موسسه آموزشی معتبر

.
یکی از فاکتورهای مهم برای اختصاص بورسیه تحصیلی، انتخاب قبلی محل تحصیل متقاضی است. دانشگاه های هر کشور بر اساس استانداردهای جهانی، دانشگاه های طراز اول کشورها را می شناسند و در امتیاز بندی خود برای آن ها امتیاز ویژه ای قائل می باشند.


✅داشتن مقاله و طرح های تحقیقاتی در نشریات بین المللی


در صورتی که مقاله ای در مجلات بین المللی داشته باشند، شانس بیشتری برای دریافت بورسیه تحصیلی خواهند داشت.


✅ارتباط گرفتن با یک استاد


این مورد مخصوصا برای دانشجویان مقطع دکترا بسیار مهم است. اگر می توانید با استادی در دانشگاه ارتباط بگیرید و موضوع تحقیقاتی خود را برای وی ارسال کنید. قطعا اگر موضوع شما به نظر استاد جالب و نو بیاید که در حیطه تحصیلی وی باشد، درخواست بورسیه تحصیلی برای شما از دانشگاه ارائه می دهد.


✅نمره زبان


نمرات زبان برای مقاطع تحصیلی مختلف، متفاوت است، اما به طور کلی تافل بالای ۱۰۰ و آیلتس بالای ۷ مورد نیاز است.


✅توصیه نامه


با داشتن توصیه نامه از اساتید و محققان برجسته کمک خوبی جهت دریافت بورسیه تحصیلی خواهید داشت.


✅سن متقاضی


سن متقاضی برای دوره های تحصیلی مختلف، متفاوت می باشد. نباید بین مقطع های تحصیلیتان فاصله ای بیفتد، مگر این که دلیل قانع کننده ای داشته باشید.


✅ثبت اختراع


✅معدل بالا در دوره های تحصیلات تکمیلی یا آخرین مدرک تحصیلی


✅شرکت در دوره ها، کنفرانس ها، همایش ها و کارگاه های آموزشی

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

درباره ما

شرکت uspvs نمایندگی معتبرترین کالج ها و دانشگاه های آمریکا در ایران میباشد, که برای دانشجویان امکان پذیرش ویزای تحصیلی آمریکا در رشته دلخواهتان فراهم میکند. مجموعه USPVS  یک نمایندگی تضمینی برا اخذ ویزای تحصیلی آمریکا برای متقاضیان است.

دوستان عزیز جهت پرسش سوالات خود و دریافت مشاوره در خصوص اخذ ویزای دانشجویی آمریکا با کارشناسان شرکت uspvs در تمامی روزهای هفته می توانید با ما در تماس باشید و سیٔوالات خود را بطور مستقیم با ما مطرح نمایید.