2253709-adobestock-272614249-original

ویزای تحصیلی کانادا و مزیت های برتر

برای مهاجرت به کانادا شما باید  یکی از انواع  ویزاهای کانادا که توسط اداره مهاجرت درنظر گرفته شده را دریافت کنید. اخذ ویزای تحصیلی کانادا در صورت داشتن شرایط لازم ، نسبتا  آسانتر از سایر ویزاهاست. بطور کلی میتوان گفت دریافت پذیرش در یکی از کالج های کانادا دارای مزایایی قابل توجهی است که عبارتند از :

 • اخذ ویزای کانادا
 •  اخذ اقامت موقت تحصیلی
 • اخذ ویزای کانادا برای والدین فرزند وابسته
 • اخذ ویزای کانادا برای همراه فرد مستقل
 • دریافت ویزای کار موقت کانادا
 • اخذ مجوز کار تمام وقت برای همراه دانشجو

انواع ویزای تحصیلی کانادا

دو نوع ویزای تحصیلی کانادا توسط ادارهٔ مهاجرت کانادا برای متقاضیان در نظر گرفته شده است . اخذ ویزا برای هر یک دارای مراحل مجزایی است :

 1. ویزای دانش‌آموزی کانادا: شامل افراد زیر ۱۸ سال در هریک از مقاطع تحصیلی در مدارس کانادا
 2. ویزای دانشجویی کانادا: شامل افراد بالای ۱۸ سال در هر یک از مقاطع تحصیلات عالی ازجمله کالج، دانشگاه و مؤسسات آموزشی معتبر دیگر.

ویزای دانش‌آموزی کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

– داشتن سن قانونی : دانش آموزان زیر سن  ۱۸ سال و در برخی ایالت‌ها، ۱۹ سال ، بدون همراهی والدین یا سرپرست قانونی امکان تحصیل در کانادا را نخواهند داشت. اگرچه تعیین سرپرست قانونی برای افراد ۱۷ ساله و بالاتر اختیاری است اما ممکن است افسر پرونده درخواست تعیین سرپرست کند.

۲- تمکن مالی : والدین یا سرپرست قانونی شخص دانش آموز باید ثابت کنند که  تمکن مالی لازم جهت هزینه‌های تحصیل و اقامت او را دارند. 

۳- داشتن پذیرش موسسات آموزشی: اخذ پذیرش از مؤسسات آموزشی معتبر کانادا که بطور کلی تمام مدارس کانادا دارای اعتبار میباشند.

ویزای دانشجویی کانادا

ویزای دانشجویی کانادا

قدم برای اخذ ویزای دانشجویی در کانادا گرفتن نامهٔ پذیرش از یکی مؤسسات آموزشی معتبر کانادا است. بدون اخذ نامهٔ پذیرش، دریافت ویزای تحصیلی امکان پذیز نیست. پس میتوان گفت مهمترین گام در راستای مهاجرت تحصیلی به کانادا ، اخذ نامه پذیرش است .

شرایط لازم ویزای تحصیلی کانادا 

 1. حداقل سن ۱۸ سال 
 2. داشتن گواهی عدم سوء پیشینه برای کانادا
 3. داشتن تمکن مالی ویزای تحصیلی کانادا
 4. معدل بالا و نمرات خوب در آخرین مقطع تحصیلی
 5. داشتن مدرک زبان معتبر مثل آیلتس نمره ۶.۵ به بالا یا دولینگو ۱۰۵ به بالا
 6. متقاعد کردن افسر برای بازگشت به کشور بعد از اتمام تحصیلات

هزینه ویزای تحصیلی کانادا

هزینه های تحصیل در کانادا  ارزان نیست اما در مقایسه با تحصیل در آمریکا ، تقریبا نصف میباشد که بسته به فاکتورهای انتخابی شما از جمله رشته تحصیلی ، عمومی یا خصوصی بودن دانشگاه ،رتبه جهانی و کشوری دانشگاه ،شهر و ایالت ، مقطع تحصیلی وگرفتن بورسیه  این هزینه متغییر خواهد بود .بطور مثال تحصیل در رشته های هنری ارزانتر از رشته های پزشکی است . با توجه با این مطلب ،هزینه های مهاجرت تحصیلی  را میتوان  براساس فاکتورهای مذکور به چهار هزینه ی اساسی تقسیم کرد:

۱– هزینه تحصیل  که بین ۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار کانادا متغییر است 

۲- هزینه زندگی: برای هر سال تحصیلی  حدودا  ۱۰۰۰۰ دلار کانادا  

۳- هزینه بازگشت به کشور مبدا: تفریبا ۱۰۰۰ دلار کانادا

۴ – حق بیمه و مخارج دیگر: که بین ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار کانادا متغییر است

همانطور که گفته شد این هزینه ها بسته به شرایط هر فرد متفاوت خواهد بود.برای ارزیابی و کسب اطلاعات بیشتر به ما تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا داشتن مدارک زیر ضروری است :

 1. مدرک شناسایی متقاضی و همراهان (شناسنامه و کارت ملی)
 2. همه صفحات مهردار پاسپورت
 3. مدارک شغلی معتبر و رزومه قوی(cv)
 4. فرم توصیه نامه (برای دانشگاه و مدرسه)
 5. اصل و ترجمه ریز نمرات ۳ سال آخر تحصیل ( برای مدارس)
 6.  اصل و ترجمه آخرین مدرک تحصیلی + اصل و ترجمه ریز نمرات
 7. انگیزه نامه (SOP)
 8. تائیدیه WES
 9. مدارک مالی و ملکی جهت اثبات تمکن مالی
 10. نامه بورسیه یا کمک هزینه های تحصیلی
 11.  نمره آیلتس یا تافل
 12.  گواهی عدم سوء پیشینه

نتیجه:

هدف تیم موسسه مهاجرتی USPVS از انتشار این مقاله آشنایی شما با ویزای تحصیلی کانادا و مزایای آن است ؛چنانچه برای اقدام دارای شرایط کافی هستید ؛ میتوانید برای ارزیابی و دریافت خدمات مهاجرت به کانادا و اخذ وبزای تحصیلی کانادا با ما در تماس باشید و  با دریافت مشاوره ۱۵ دقیقه ای بهترین و موفق ترین مهاجرت تحصیلی به کانادا را تجربه نمایید.  

برای اطلاع از سایر خدمات مهاجرتی کانادای موسسه ی مهاجرتی USPVS  اینجا کلیک کنید.

مراجع :

۱. Study Portals Master. (2021, JUNE 7). How to Get a Student Visa for Canada in 2021

https://www.mastersportal.com/articles/1583/how-to-get-a-student-visa-for-canada-in-2021.html

۲. Government of Canada. (?).Application to Study in Canada, Study Permits

https://www.cic.gc.ca/english/information/applications/student.asp

group-of-people-working-out-business-plan-in-an-office-min-min-980x653

حوزه های برتر استارت آپ های آینده کانادا

اخیرا درکشورهای پبشرفته از جمله کانادا، کسب و کارهای نوپا یا استارت آپ ها رونق بسیاری گرفته اند همین امر باعث شده کانادا برای داشتن بهترین اکوسیستم استارت آپ در جهان در رتبه ۲۵ قرار گیرد.در ابن مقاله به معرفی ده استارت آپ در حوزه ی برتر میپردازیم :

استارت آپ هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ 

با پیشرفت هوش مصنوعی سیستم های هوشمند ما را هوشمندتر می شوند. اتومبیل های ما خودشان رانندگی می کنند ، خانه ها مصرف برق خود را تنظیم می کنند و روبات ها قادر خواهند بود بیماری های ما را تشخیص دهند. به عبارت دیگر ، هوش مصنوعی به زبان ساده  بیشتر در زندگی به کمک ما می آید و کارهای روزانه ما را خودکار می کند.به نظر میرسد آینده استارت آپ ها در کانادا درموضوعات زیر خواهد بود:

• دستیاران هوش مصنوعی

• تشخیص پزشکی مبتنی بر هوش مصنوعی

• خودروهای خودران

• اندام های مصنوعی

• چت بات ها

• شهرهای هوشمند

• جارو برقی هوشمند

استارت آپ اینترنت اشیا

اینترنت اشیا ، سیستمی از دستگاه های محاسباتی به هم مرتبط ، ماشین های مکانیکی و دیجیتالی ، اشیاء ، حیوانات یا افراد است که دارای شناسه های منحصر به فرد (UID) و قابلیت انتقال داده ها از طریق شبکه بدون تعامل انسان با انسان یا کامپیوتر با انسان می باشد.منظور از شیء که در اینترنت اشیا وجود دارد می تواند فردی باشد که دارای ایمپلنت مانیتور قلب ، یک حیوان مزرعه ای با فرستنده بیو تراشه ، خودرویی که دارای سنسورهای داخلی است تا هنگام پایین بودن باد لاستیک یا هر شیء طبیعی یا مصنوعی دیگر به راننده هشدار دهد. شیئی که می تواند آدرس پروتکل اینترنت (IP) را به آن اختصاص دهد و بتواند داده ها را از طریق شبکه منتقل کند.

پیشرفت در فناوری اینترنت اشیاء ما را به ماورای آنچه تصور می شود سوق می هد.. با استفاده از این فناوری های قدرتمند ، شرکت ها می توانند از مزایای ویژگی های هوشمند ، عملکرد و بهره وری از اکوسیستم های متصل به اینترنت اشیا بهره مند شوند که اخیرا مورد توجه دولت هایی همچون کانادا واقع شده است .

استارت آپ لباس های هوشمند

لباس های هوشمند ، که به عنوان لباس های با تکنولوژی بالا یا منسوجات الکترونیکی نیز شناخته می شوند ، ” پوشاکی هستند که با تکنولوژی پیشرفته برای افزایش کارایی فراتر از استفاده سنتی” تعریف شده اند. برخی از لباس های هوشمند از منسوجات پیشرفته با مدارهای بافته شده یا چاپ شده استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر از سنسورها ، هپتیک ها و سخت افزارهای اضافی برای ارائه عملکرد هوشمند استفاده می کنند. بسیاری از لباس های هوشمند می توانند با استفاده از بلوتوث یا Wi-Fi به یک برنامه یا برنامه در دستگاه دوم متصل شوند. قابلیت دیجیتالی شدن حرکت انسان در طیف گسترده ای از سناریوهای کاربردی – مربیگری ورزشی ، مدیریت فیزیوتراپی ، سرگرمی و برنامه های صنعتی ، و محبوب ترین آنها قابل توجه است. پوشاکی که وضعیت جسمی کاربر را تحت نظر دارد. پیراهن های هوشمند و کت و شلوار بدن اطلاعات بیومتریک مانند ضربان قلب ، دما ، کشش عضلات ، ضربان قلب و حرکت بدنی را ارائه می دهند و داده ها از طریق بلوتوث به برنامه در زمان واقعی منتقل می شوند.

استارت آپ بیگ دیتا و آنالیز پیشرفته اطلاعات

تجزیه و تحلیل داده های بزرگ شاید مهمترین ابزار برای سازمانهای اینترنتی ، تجارت الکترونیک ، خرده فروشی ، بانکداری و بیمه باشد که به آنها کمک می کند تا به مخاطبان اصلی راه حلهای مناسب دهد. سازمانهایی که از ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده می کنند ، پیشرفتهای مهمی در تبدیل ، فروش و نگهداری خود مشاهده کرده اند . نظارت بر داده های بزرگ اقدامات بهتری می طلبد که  استارتاپ های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را وادار می کند تا با انرژی بیشتری سریعتر در این حوزه ها ورود کنند و نسل بعدی نرم افزارهای پایگاه داده و ابزارهای مدیریت داده را ایجاد نمایند.

استارت آپ رایانش ابری و ذخیره آنلاین اطلاعات

  امروزه اکثر سازمانها ابر را فقط یک پلتفرم فناوری می دانند. این چشم انداز تا سال ۲۰۲۵ به طور قابل توجهی تغییر خواهد کرد. ابر نه تنها یک رویکرد تکنولوژیکی برای ارائه برنامه ها خواهد بود ، بلکه به عنوان محرک اصلی نوآوری تجاری نیز عمل خواهد کرد.

فعالیت شرکت های دیجیتالی به منظور جذب و رضایت بیشتر مشتریان و رقابت بیشتر با بقیه شرکت ها به طور فزاینده ای وابسته به رایانش ابری هستند و ابر در مرکز جدیدترین و جدیدترین نوآوری های تکنولوژیکی قرار خواهد گرفت به عنوان مثال : هوش مصنوعی ، خدمات “اینترنت اشیا” و محاسبات کوانتومی.

استارت آپ واقعیت مجازی 

واقعیت افزوده و مجازی از اطلاعات به صورت متن، تصویر، صوت و … در ترکیب با اشیای دنیای واقعی استفاده می‌کند. شما بدون عینک یا سنسور ممکن است یک میز، یک نوشته و یا حتی یک نمای طبیعی را ببینید و در کنار خود حس کنید، در حالی که واقعیت ندارد و تنها به کمک تکنولوژی ظاهر شده است. چیزی شبیه به داستان‌های تخیلی دوران کودکی!

واقعیت مجازی و افزوده، برنامه های کاربردی پیشرو پتانسیل فناوری های نوظهور را برای تأثیرگذاری بر مراقبت های بهداشتی ، تدارکات و تجارت الکترونیکی خرده فروشی نشان می دهد.

استارت آپ دوقلوهای دیجیتالی

در آینده دوقلوهای دیجیتالی به عنوان یکی از ابزارهای کلیدی فناوری اطلاعات در بسیاری از صنایع کانادا ، به ویژه در صنعت تولید ، ظهور خواهند کرد ، البته ناگفته نماند که توسعه وآزمایش محصول را نیز در زمینه های مختلف نیز متحول خواهند کرد. بنابراین ، در آینده تقریباً هر محصول تولید شده می تواند دوقلو دیجیتالی خاص خود را داشته باشد به شرطی که به نحوی داده هایی تولید کند که بتوان آنها را ضبط و تحلیل کرد. این مفهوم به عنوان “سه گانه دیجیتال” شناخته می شود و مرحله بعدی تکامل دوقلو دیجیتال را نشان می دهد. به عنوان مثال ، به جای اینکه بوئینگ فقط یک دوقلو دیجیتالی از یک هواپیمای جدید برای اهداف توسعه داشته باشد ، این شرکت برای هر هواپیمایی که می سازد یک مدل دیجیتالی منحصر به فرد خواهد داشت. این مدلهای جداگانه را می توان در زمان واقعی از اطلاعات سنسورهای متصل تغذیه کرد و می توان از تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی برای پیش بینی زمان واقعی چرخه عمر محصول ، نگهداری پیش بینی و غیره استفاده کرد. اطلاعات بلادرنگ می تواند حاوی کد ژنتیکی منحصر به فرد کاربر باشد و با استفاده از این اطلاعات به صورت تئوری ، هر فرد روی کره زمین می تواند از درمان بسیار شخصی و در عین حال مقرون به صرفه برخوردار شود.

استارت آپ همکاری انسان و ربات در آینده (cobot)

در آینده ای نزدیک در کانادا و کشورهای پبشرفته از ربات های همیار در ۴ فعالیت دیگر می توان یاری جست :

 1. برداشتن و جابه جایی کالا که توسط انسان ها انجام میگرفت و فقط با دستورالعمل دادن برای مکان و چگونگی حمل و از کجا برداشتن کالا این امر برای ربات صورت خواهد گرفت.
 2.   بسته بندی و پالت بندی که بخشی از مراحل آماده سازی برای حمل و نقل با کشتی است.
 3. کنترل کیفیت که یکی از مهمترین روش های مدیریت کیفیت و مدیریت عیب صفر است.
 4. فعالیت های نهایی مانند صیقل کاری و سنگ زنی و لکه گیری که کاری طاقت فرسا برای انسان هاست.

استارت آپ رابط ‌های صوتی و چت بات‌ ها

برندها در کانادا تقریباً برای انجام هر کار ممکن در زمینه خدمات مشتریان فروش بالاتر و بازاریابی بهینه تر از چت بات استفاده می کنند و متخصصان مالی صنایع مختلف به پتانسیل چت بات ها ایمان دارند   Chatbot  برنامه های رایانه ای هستند که از هوش مصنوعی برای برقراری ارتباط و ایجاد تعاملات مکالمه ای با کاربران نهایی یا مشتریان بهره می برند. به عبارت ساده تر ، ربات یک برنامه کامپیوتری است که وظایف خاصی را به صورت خودکار انجام می دهد و در مورد چت بات ، وظیفه ای که به صورت خودکار انجام می شود ، مکالمه یک به یک با شخص است.

استارت آپ تشخیص چهره و بینایی رایانه‌ای

بینایی رایانه ای به سرعت در حال رایج شدن در حوزه هوش مصنوعی است که به طور فزاینده ای در صنایع فناوری و استارتاپ های کانادا نیز مورد استفاده قرار می گیرد. فناوری بینایی رایانه ای نه تنها به کامپیوترها اجازه می دهد تا تصاویر را تجسم کنند بلکه پیام یا هدف آن تصویر را نیز استخراج می کنند ، مانند تعیین فاصله و حرکت اجسام ورودی.

شرکت ها و استارتاپ های بینایی رایانه ای را با موفقیت در پزشکی ، صنایع دفاعی ، تولید و در انواع مختلف عملیات های نظارتی معرفی کردند. موارد استفاده رایج از بینایی رایانه ای شامل بیوتکنولوژی است ، جایی که از آن برای تشخیص سرطان پوست ، ویرایش ژن و موارد دیگر استفاده می شود. علاوه بر این ، بینایی رایانه ای رکوردهای ارزشمندی را در صنعت پزشکی ، به عنوان مثال در پیاده سازی علم تشخیص و نمونه برداری شکسته است.

نتیجه:

هدف تیم USPVS از انتشار این مقاله آشنایی شما با حوزه های برتر استارت آپ های آینده کانادا است . چنانچه برای اقدام در این برنامه شرایط کافی را ندارید ، ولی در جهت کسب آن شرایط هستید  ، شما میتوانید برای برنامه ویزای استارت آپ کانادا که یکی از پرطرفدارترین برنامه های مهاجرتی حال حاضردر کانادا است اقدام نمایید. بدین منظور برای ارزیابی و دریافت خدمات مهاجرت به کانادا می بایست فرم ارزیابی استارت آپ را تکمیل کرده و با دریافت مشاوره ۱۵ دقیقه ای بهترین و موفق ترین مهاجرت به کانادا را تجربه نمایید. 

برای اطلاع از سایر خدمات مهاجرتی کانادای موسسه ی مهاجرتی USPVS  اینجا کلیک کنید.

مراجع اصلی:

۱-Veerum.(august 3,2021).Digital Twin Technology

https://www.calgaryeconomicdevelopment.com/newsroom/veerum-digital-twin-technology/

۲-Rick Whiting.(November 18,2020).The 12 Coolest Machine-Learning Startups Of 2020

https://www.crn.com/news/cloud/the-12-coolest-machine-learning-startups-of-2020

۳-.Alyssa Schroer(july 15, 2021).۴۳ Artificial Intelligence Companies to Watch in 2021

https://builtin.com/artificial-intelligence/ai-companies-roundup

معیارهای احراز شرایط اخذ ویزای استارتاپ کانادا

معیارهای احراز شرایط اخذ ویزای استارتاپ کانادا

برنامه ی ویزای استارتاپ کانادا در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک برنامه ی مهاجرتی آزمایشی به لیست راه های اخذ اقامت دائم کانادا اضافه شد. هر چند در سال ۲۰۱۴، فقط تعداد انگشت شماری از افراد توانستند از طریق این برنامه به کانادا مهاجرت کنند، با گذشت زمان تعداد بیشتری از افراد موفق به کسب اقامت دائم کانادا از طریق برنامه ی استارتاپ کانادا شدند. به‌ طوری که این تعداد از بیش از صد نفر در سال ۲۰۱۷، به بیش از صد نفر به بیش از ۲۰۰۰ نفر در سال ۲۰۲۰ رسید. 

در این مقاله تمام معیارها، برای احراز شرایط لازم ویزای استارتاپ کانادا را با شما در میان می گذاریم تا شما را در تصمیم گیری خود برای یافتن راهی مطلوب برای مهاجرت به کانادا یاری رسانیم. پس با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید : چرا اخذ ویزای استارتاپ کانادا ممکن است ایده آل ترین راه شما برای مهاجرت به کانادا باشد؟

ایجاد یک کسب و کار واجد شرایط

 هر کسب و کاری نمی تواند شما را به ویزای استارتاپ برساند. افراد متقاضی باید شرایط زیر را برآورده کنند تا کسب و کارشان به عنوان یک کسب واجد شرایط در نظر گرفته شود : 

توجه :تحت هر کسب و کار واحد، حداکثر ۵ نفر می توانند به عنوان مالکین کسب و کار برای ویزای استارتاپ تقاضا دهند. 

۱- هر فرد متقاضی باید  دارای حداقل ۱۰٪ از سهام شرکت مزبور و به تبع آن اختیار و حق رأی باشد. 

۲-حداقل ۵۰٪ از حق رأی در کسب و کار مزبور‌ باید متعلق به متقاضیان و شرکت ذیصلاح تامین کننده ی سرمایه باشد. 

در صورت اخذ ویزای استارتاپ، افرادی که از این طریق وارد کانادا می شوند برای کسب اقامت دائم خود باید شرایط زیر را برآورده کنند

تمام متقاضیان باید به ایفای نقش مدیریتی فعالانه در کسب و کار مزبور‌ ادامه دهند و همین طور در کانادا زندگی کنند. 

کسب و کار مزبور‌ باید در کانادا راه اندازی شود و حداقل بخشی از فعالیت های مهم تجاری خود را در کانادا انجام دهند. 

کسب حمایت از یک شرکت سرمایه سرمایه گذار ذی صلاحیت 

یک شرکت ذیصلاح، نهادی واقع در کانادا است که به استارتاپ شما کمک می کند در این کشور فعالیتهای خود را بسط و گسترش دهید. این شرکت ها تأیید دولت کانادا را برای سرمایه گذاری در در استارتاپ ها را دارا می باشند. 

به طور کلی، سه گروه از این شرکت های سرمایه گذار وجود دارند. برای مشاهده ی لیست کامل این سازمانها، اینجا را کلیک کنید. 

صندوق های سرمایه گذار خطر پذیر 

حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز توسط این سازمانها۲۰۰/۰۰۰ دلار کانادا می باشد. 

سرمایه گذاران فرشته 

حداقل سرمایه‌گذاری مورد مورد نیاز توسط این سازمانها  ۷۰/۰۰۰ دلار کانادا می باشد. 

مراکز رشد (انکوباتور)

هیچ حداقل مبلغ سرمایه گذاری توسط این سازمان ها از طرف سازمان مهاجرت کانادا در نظر گرفته نشده است و صرف پذیرفتن یک استارتاپ توسط  یک انکوباتور کفایت می‌کند. 

بیشتر بخوانید: ویزای استارتاپ کانادا : انتخاب کدام موسسه ی سرمایه گذاری؟

دارا بودن دانش زبانی لازم 

کانادا دارای دو زبان رسمی است : انگلیسی و فرانسوی. طبیعی است که فرد برای اداره موفق‌ کسب و کار خود در کانادا باید حداقل توانایی تکلم به یکی از این دو زبان را داشته باشد. برای اثبات توانایی زبانی، فرد باید در یکی از تست های مربوطه مانند IELTS برای زبان انگلیسی یا TCF برای فرانسوی حداقل نمره ی پنج را کسب کند. 

دارا بودن توانایی مالی  

بدیهی است که از بدو ورودتان به کانادا تا رسیدن کسب و کارتان به درآمد زایی، به منابع مالی نیاز دارید تا بتوانید به آرامش خاطر زندگی در کانادا را آغاز نمایید. دولت کانادا نیز می خواهد در مورد این مطلب اطمینان خاطر داشته باشد و از این رو از شما می خواهد تا ثابت نمایید که استطاعت مالی برای تأمین خود و اعضای خانواده تان که با شما به کانادا می آیند را دارید. 

در هنگام تحویل درخواست خود، شما بسته به تعداد افرادی که با شما وارد کانادا می شوند، باید تمکن مالی ارائه دهید. لیست مبالغ بر حسب تعداد افراد از این قرار است : 

 • ۱ نفر (فقط خود شما) : ۱۲/۹۶۰ دلار کانادا
 • ۲ نفر : ۱۶/۱۳۵ دلار مانادا 
 • ۳نفر : ۱۹/۸۳۶ دلار کانادا 
 • ۴ نفر: ۲۴/۰۸۳ دلار کانادا
 • ۵ نفر: ۲۷/۳۱۵ دلار کانادا
 • ۶ نفر: ۳۰/۸۰۶ دلار کانادا
 • ۷ نفر: ۳۴/۲۹۹ دلار کانادا 

برای هر فرد اضافی : ۳/۴۹۲ دلار کانادا 

هر چند که در این مقاله شما را معیارهای احراز شرایط ویزای استارتاپ کانادا آشنا کردیم، اما ذکر این نکته ضروری است که هیچ جایگزینی برای یک مشاوره ی حرفه‌ای که بسته به شرایط هر فرد متفاوت است، وجود ندارد. تیم مجرب ما  در موسسه ی USPVS آماده است تا شما را در تمامی مراحل اخذ ویزای استارتاپ یاری می رساند.

اگر در صدد مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی استارتاپ هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید تا پروسه ی خود را آغاز کنید.

The USPVS

اگر تصمیم خود برای ادامه تحصیل در کانادا را گرفته اید، و می خواهید بدون دلهره و استرس تمامی مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا را طی نمایید، موسسه ی USPVS شما را در تمامی مراحل از گرفتن پذیرش از بهترین دانشگاه های کانادا گرفته تا تکمیل اطلاعات فرم های مربوط به ویزا یاری می رساند.
ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای تحصیلی کانادا در سال ۲۰۲۱ چه مقدار زمان می برد؟

هر ساله بیش از ۱۳۰/۰۰۰ نفر برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام می کنند. این افراد به امید یافتن فرصت تحصیل در  دانشگاههای تراز اول دنیا که بهترین فرصتهای پژوهشی و تحقیقاتی را در پروژه های علمی در اختیار دانشجویان قرار می USPVS برای اخذ ویزای تحصیلی این کشوراقدام می کنند. 

بیشتر بخوانید : ۶ دلیل برای تحصیل در کانادا

شاید بهتر باشد پاسخ به این پرسش که اخذ ویزای تحصیلی کانادا چه مدت طول می کشد را در خلال توضیح کل پروسه ی اخذ ویزای تحصیلی این کشور بدهیم. 

در این مقاله می خوانید: 

۱- اولین قدم : اپلای کردن دانشگاه و دریافت نامه ی پذیرش 

۲- دومین قدم : ثبت نام در دانشگاه

۳- گام سوم : درخواست ویزا

۴-هزینه و مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی کانادا

اولین قدم : اپلای کردن دانشگاه و دریافت نامه ی پذیرش 

طبعاً نامه ی قبولی از یک دانشگاه در کانادا برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا لازم است. پس اگر عزم خود را برای تحصیل در کانادا جزم کرده اید، فرصت را از دست ندهید و همین امروز بررسی دانشگاه ها و رشته های تحصیلی ارائه شده در آنها را آغاز کنید. 

به طور معمول از زمانی که شما درخواست خود را برای تحصیل در یک دانشگاه یا کالج کانادایی ارسال می نمایید، بین ۴ تا ۶ هفته طول می کشد تا در صورت پذیرش، نامه ی پذیرش خود را دریافت نمایید.

دومین قدم : ثبت نام در دانشگاه 

پس از اخذ نامه ی پذیرش، شما می توانید برای ثبت نام در دانشگاه خود در کانادا اقدام نمایید. شاید بپرسید که اگر هنوز ویزای تحصیلی خود را دریافت نکرده اید، این کار چه لزومی دارد؟! در جواب به این سوال باید بگوییم که ثبت نام در دانشگاه یکی‌ از شرایط لازم برای اخذ ویزای دانشجویی در کانادا است و در صورت بورسیه نبودن، برای ثبت نام در دانشگاه های کانادا باید شهریه ی ترم اول خود را پرداخت نمایید. 

شما می تواند به محض ثبت نام در دانشگاهی که شما را پذیرفته است، پروسه ی درخواست مجوز تحصیل خود در کانادا را آغاز نمایید. 

گام سوم : درخواست ویزا  

شما می توانید درخواست ویزای خود را به دو صورت آنلاین یا دستی دهید. از آنجایی که هیچ مرکز درخواست ویزایی در حال حاضر در کشور ایران وجود ندارد، در صورتی که فرد قصد ارسال درخواست ویزای دانشجویی خود به صورت دستی را داشته باشد، باید به یک مرکز درخواست ویزا در یکی از کشورهای همسایه برود. (توجه داشته باشید، که مقامات مهاجرتی کانادا، کشور ترکیه را به منظور انجام این کار توصیه می کنند.)

ذکر این نکته نیز ضروری است که حتی اگر فرد درخواست ویزای تحصیلی خود را به صورت آنلاین ارسال کرده باشد، باز هم برای احراز هویت بیومتریک باید به یکی‌ مراکز درخواست ویزای کانادا برود. همچنین، دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند به احتمال زیاد در خلال  پروسه ی ویزای خود به مصاحبه فراخوانده می‌شوند تا در مورد نحوه ی تامین مالی خود در کانادا، برنامه ی خود پس از اتمام تحصیل و …. مورد سوال قرار بگیرند. 

شما باید حداقل ۴ تا۶ ماه قبل از شروع برنامه ی تحصیلی خود در کانادا برای مجوز تحصیل در این کشور اقدام نمایید. به طور متوسط ۴۲ روز طول می کشد تا به درخواست شما برای مجوز تحصیل در کانادا، پاسخ داده شود.

هزینه و مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی کانادا 

هزینه ی درخواست ویزای تحصیلی کانادا ۱۵۰ دلار است و ۸۵ دلار جداگانه نیز برای احراز هویت بیومتریک از هر فرد متقاضی تحصیل در کانادا اخذ می شود. 

طول مدت اعتبار ویزای تحصیلی کانادا به اندازه ی طول مدت دوره ی تحصیل شما به علاوه ی ۹۰ روز است . این ۹۰ روز به منزله ی فرصتی برای فرد است تا خود را برای ترک کردن کانادا آماده نماید. در صورتی که فرد قصد اقامت در کانادا پس از فارغ التحصیلی را داشته باشد، باید برای انواع دیگر ویزا بر حسب شرایط خود درخواست دهد. 

لطفاً توجه نمایید که هر چند ویزای تحصیلی شما به اندازه ی طول مدت تحصیل معتبر است، ولی با این حال شما ملزم به تمدید سال به سال مجوز تحصیل خود هستید. در واقع، تنها افرادی که برای ترم تحصیلی جدید ثبت نام کرده باشند قادر به تمدید مجوز تحصیل خود هستند و افرادی که به هر دلیلی قصد اتمام دوره ی تحصیل خود را ندارند ملزم به ترک کانادا هستند. 

The USPVS

اگر تصمیم خود برای ادامه تحصیل در کانادا را گرفته اید، و می خواهید بدون دلهره و استرس تمامی مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا را طی نمایید، موسسه ی USPVS شما را در تمامی مراحل از گرفتن پذیرش از بهترین دانشگاه های کانادا گرفته تا تکمیل اطلاعات فرم های مربوط به ویزا یاری می رساند.
پذیرش تحصیلی کانادا

نقش مقالات علمی در پذیرش تحصیلی کانادا

پذیرش تحصیلی کانادا به منظور مهاجرت هیچ گاه فرآیند ساده ای نبوده است، به خصوص اگر مقطع مورد نظر، کارشناسی ارشد و یا دکترا باشد. طبیعی است که افراد در یک کشور پیشرفته مانند کانادا برای کسب تخصص قابل قبول برای پیدا کردن شغلی پردرآمد، به تحصیل در کالج و یا دانشگاه در مقطع کارشناسی رو آورند. اما وقتی حرف از تحصیلات تکمیلی می شود، قضیه کاملاً متفاوت است. 

در واقع اگر کانادا در جهان به عنوان یک کشور پیشرفته شناخته می شود، موتور محرکه ی این پیشرفت تحصیلات تکمیلی افرادی است که به پیشبرد علم و دانش در این کشور کمک کرده‌اند و سوخت این موتور البته چیزی نیست جز پژوهش های خلاقانه و نوآورانه که موجب پیشرفت علم و تکنولوژی در این کشور می شود. 

بنابراین داشتن مقالات علمی منتشر شده در مجلات علمی معتبر، در پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع تکمیلی مانند کارشناسی ارشد (پژوهش محور) و دکتری هر چند ممکن است بر روی کاغذ الزامی نباشد اما در عمل به دلیل وجود رقابت بالا، شانس فرد متقاضی برای گرفتن پذیرش به آن بستگی دارد. طبعاً برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی، چنین حساسیتی برای داشتن مقاله ی علمی وجود ندارد. 

حال که معلوم شد داشتن مقاله ی علمی تاثیر به سزایی در پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع تحصیلی  تکمیلی دارد، بقیه ی این پست را به مواردی که در مورد انتشار مقالات علمی باید به آنها توجه شود اختصاص می‌دهیم.  

کمیت یا کیفیت مقالات علمی ؟

 اگر بخواهید بین داشتن ۱۰ مقاله در یک ژورنال ضعیف و یا ۲ مقاله در یک ژورنال معتبر انتخاب کنید، طبعاً گزینه ی دوم گزینه‌ ی ارجح است. بنابراین اگر قصد اپلای در مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد (پژوهش محور) در کانادا را دارید بهتر است تمرکز خود را بر روی نگارش یک یا دو مقاله ی قوی بگذارید. اما چه مواردی یک مقاله را شایسته ی انتشار در یک ژورنال معتبر می‌کند؟ در زیر به ذکر این موارد می پردازیم.

شاخص های ارزیابی مقالات علمی 

ژورنال های علمی به چهار چارک تقسیم بندی می شوند. مقالات علمی طبقه بندی شده در چارک اول یا Q1، مقالاتی هستند که دارای ارجاع بالا و متعاقباً ضریب تأثیر (Impact Factor) عالی هستند. طبعاً، مقالاتی که در چارک آخر یا Q4 قرار می گیرند در تعداد ارجاعات و ضریب تأثیر گذاری ضعیف ترین عملکرد را دارند. 

در زیر به دو عامل تعداد ارجاعات و ضریب تأثیر می‌ پردازیم. 

 تعداد ارجاعات به یک مقاله ی علمی (Citation)

هنگامی‌ که یک پژوهش گر در هنگام تدوین مطالب خود به مقاله ی شما رجوع می کند و به اصطلاح reference می دهد، این موضوع باعث اعتبار دهی بیشتر به مقاله ی شما می گردد. ارجاع دهی و استناد بیشتر به مقاله ی شما مساوی است با اعتبار بیشتر برای مقاله ی مورد استناد واقع شده. 

ضریب تاثیر ژورنال علمی 

هر چه قدر ژورنالی که مقاله ی علمی تان را در آن منتشر می کنید دارای ضریب تأثیر بالاتری باشد، مقاله ی شما نیز مقاله ی قوی تری به شمار می رود. اما بالاخره منظور از ضریب تأثیر چیست ؟ 

ضریب تاثیر یا Impact Factor نمایانگر متوسط سالانه ی تعداد دفعات ارجاعات انجام شده به مقالات یک ژورنال است.  

تعداد زیادی از ژورنال هایی که در پایگاه داده‌ی ISI’s Web of Knowledge قرار دارند دارای بالاترین ضریب تأثیر هستند. پس اگر قصد انتشار مقاله برای بالا بردن شانس پذیرش تحصیلی خود در کشور کانادا را دارید، انتشار حتی یک مقاله ی ISI نیز شانس شما را برای پذیرش تحصیلی کانادا افزایش چشمگیری می‌دهد. در زیر به صورت جزئی تر به این پایگاه داده و انواع ژورنالهای آن می پردازیم. 

ISI معتبرترین نمایه برای مجلات علمی

ISI که مخفف Institute for Scientific Information است معتبرترین و مهمترین پایگاه ژورنالهای علمی در دنیاست. توجه داشته باشید که تمام ژورنال های ISI  دارای ضریب تأثیر گذاری نیستند. آن دسته از ژورنال ها که دارای ضریب تأثیر یا Impact Factor هستند تحت عنوان JCR و آن دسته که بدون ضریب تأثیر هستند ISI Listed خوانده می شوند. مسلماً ژورنالهای JCR به دلیل برخورداری از Impact Factor از ژورنالهای  ISI Listed معتبرتر هستند. اما به هر حال حتی اگر موفق شوید مقاله ی علمی خود را در یکی از ژورنال های ISI Listed منتشر کنید،‌ موفقیت بزرگی نصیب شما شده است و رزومه ی خود را  برای پذیرش تحصیلی کانادا پربارتر کرده‌اید.  

البته ذکر این نکته ضروری است که یک ژورنال برای اینکه بتواند جایگاه خود را در معتبرترین پایگاه ژورنالهای علمی حفظ کند باید همیشه معیارهای سفت و سخت ISI را داشته باشد؛ در غیر این صورت از ISI کنار گذاشته می شود. برای اطمینان حاصل کردن از نمایه بودن مجله‌ی مورد نظر خود می توانید از لینک زیر کمک بگیرید: 

  http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/#journal_lists

پذیرش تحصیلی کانادا در مقاطع تکمیلی بدون مقاله‌ی ISI

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید ولی رزومه ی شما فاقد مقاله‌ی ISI است، این بدان معنا نیست که پذیرش تحصیلی کانادا برای شما غیرممکن است. داشتن نمره ی بالا در آزمون IELTS، انگیزه نامه از اساتید و داشتن معدل بالا در مقاطع تحصیلی قبلی شما، در صورت مطلوب بودن می تواند تا حد زیادی نداشتن مقاله ی ISI را جبران کند. البته توجه داشته باشید که داشتن یک یا چند مقاله ی علمی در پایگاه های داده ی معتبر دیگر مانند Scopus و JSTOR نیز خالی از لطف نیست. 

The USPVS

در هر حال اگر مایل به مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در این کشور هستید، موسسه ی USPVS  شما را در تمامی مراحل، از پذیرش تحصیلی گرفته تا اخذ ویزا یاری می رساند.
canadianCanadian

ویزای استارتاپ کانادا : انتخاب کدام موسسه ی سرمایه گذاری؟

ویزای استارتاپ کانادا یک روش مهاجرت به کانادا است که از طریق آن افراد نوآور که دارای ایده های ناب و بدیعی که توان درآمد زایی، اشتغال زایی و در نهایت رقابت در عرصه ی بین المللی را دارند، اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کنند. 

اما نکته ی اصلی و کلیدی در موفقیت در اخذ این ویزا، دریافت نامه ی حمایت از از یک سرمایه گذار کانادایی تعیین شده توسط سازمان مهاجرت کاناداست. البته این سازمانها انواع مختلفی دارند که جلب حمایت هر یک از آنها شرایط خاص خود را دارند. 

این مقاله صرفاً به بررسی سازمان های حامی و پشتیبان در ویزای استارتاپ پرداخته است، اگر می خواهید در مورد مراحل و شرایط این روش‌ مهاجرتی بدانید، به شما توصیه می نماییم مقاله ی چرا اخذ ویزای استارتاپ کانادا ممکن است ایده آل ترین راه شما برای مهاجرت به کانادا باشد را مطالعه کنید. 

  سازمان های پشتیبان مورد تایید استارتاپ کانادا 

این سازمانها به طور کلی به سه دسته ی زیر تقسیم می شوند. اگر می خواهید به لیست تمام این سازمانها دسترسی داشته باشید، اینجا کلیک کنید.

The USPVS

اگر قصد ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا را دارید، یا می خواهید در آمریکا ادامه تحصیل دهید اما هزینه های بالای تحصیل در این کشور مانع از رسیدن شما به رویایتان شده است، به info@theuspvs.com ایمیل بزنید یا با شماره ی ۰۲۱۲۲۱۴۵۴۲۱ تماس بگیرید تا از مشاوره ی نیم خبره ی ما بهره مند شوید.

 Venture Capital Funds یا صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر

اگر فکر می کنید ایده ی تجاری شما برای موفقیت نیازمند به مبلغ بسیار زیادی (بیش از یک میلیون دلار کانادا) برای سرمایه‌گذاری است، بهترین گزینه ی شما جلب نظر یکی از صندوق های سرمایه گذاری ریسک پذیر است. از آن جایی که سرمایه گذاران ریسک پذیر با پول تعداد زیادی سرمایه گذار، سرمایه‌گذاری می‌کنند توانایی سرمایه گذاری بیشتری نسبت به سایر انواع سرمایه گذاران را دارند. همان طور که از نام این گروه پیداست، این نوع سرمایه گذاران با تقبل مخاطرات قابل محاسبه یا غیر قابل محاسبه، فعالانه با کارآفرینان همراه می‌شوند و نقاط ضعف آنان را پوشش می دهند. 

 

معمولاً این موسسات زمانی وارد سرمایه گذاری می شوند که محصول و یا ایده ی مورد نظر تست های بازار را پشت سر گذاشته باشد و فرد کار آفرین برای تولید و بازاریابی به حمایت نیاز داشته باشد. توجه داشته باشید که مدیر یک صندوق سرمایه‌ گذاری خطرپذیر، پول را به‌ نمایندگی از صندوقی سرمایه گذاری می­‌کند که سودآوری­‌ و بازگشت آن سرمایه در آینده تضمین شده باشد؛ لذا سرمایه گذاری­‌ صندوق های سرمایه گذار خطرپذیر در مراحل اولیه‌ی تأسیس کسب‌وکارها امری نادر است.

 

طبیعی است که با ذکر این اوصاف، سرمایه گذاران خطرپذیر تمایل زیادی به وارد کردن گروه مدیریتی خود به کسب و کار تازه تأسیس را دارند تا کنترل بیشتری بر اوضاع داشته باشند. 

 

اگر قصد گرفتن تاییدیه از یکی از این موسسات را دارید، سازمان مزبور باید متعهد به سرمایه گذاری حداقل به مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ دلار کانادا در طرح تجاری شما شود. 

 

گروه های سرمایه گذار فرشته 

بر خلاف صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر که اغلب  تمایل به سرمایه گذاری در پروژه هایی که فازهای اولیه مربوط به تست بازار را گذرانده اند، دارند، گروه های سرمایه گذار فرشته روی طرح های نوآورانه ای که در فازهای اولیه خود هستند، سرمایه گذاری می‌کنند. از جهتی این سرمایه گذاران معمولاً میزان کمتری از صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر در طرح های مختلف تجاری سرمایه گذاری می‌کنند. 

 

در حالی که صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر مایل به اعمال مدیریت در کسب و کار فرد کارآفرین هستند، سرمایه  گذاران فرشته بیشتر بر ارائه ی  حمایت مالی و سود برآورد شده ی خود از کسب و کار جدید تمرکز می‌کنند. هر چند ممکن است در صورت درخواست شرکت تازه تاسیس و تمایل خودشان، به مشارکت در پیشبرد اهداف شرکت نقش ایفا کنند.

 

اگر در صدد گرفتن نامه ی حمایتی از یکی از سرمایه گذاران فرشته ی مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا برای ویزای استارتاپ هستید، سازمان مزبور باید موافقت کند تا حداقل ۷۵٫۰۰۰ دلار کانادا در طرح تجاری شما سرمایه گذاری کند. 

 

انکوباتورها یا مراکز رشد 

انکوباتورها سازمانهایی هستند که هدف آنها تسریع شرکت استارتاپ در مراحل اولیه ی فعالیتش است. موقعی که یک انکوباتور قبول می کند تا از یک ایده ی تجاری حمایت کند، نه تنها منابع مالی مورد نیاز برای موفقیت کسب و کار را در اختیار آن قرار می دهد، بلکه خدمات مفیدی مانند فضای اداری، مشورت و آموزش مدیریت را نیز به شرکت تازه تأسیس ارائه می دهد. 

 

این امر به دلیل این است که یک انکوباتور تنها در صورت اعتقاد به موفقیت یک طرح و ایده طرح تجاری آن را قبول میکند و از این رو هر کاری را که بتواند انجام می‌دهد تا به سریع ترین روش ممکن به موفقیت برسد. از طرفی اعلام حمایت یک انکوباتور از یک طرح و ایده ی تجاری این سیگنال را به دولت کانادا می دهد که یک ایده ی تجاری در صورت تبدیل به کسب و کار در کانادا قابلیت ماندگاری دراز مدت را دارد. 

 

اما شاید مهمترین مزیت جلب حمایت یک انکوباتور در مقایسه با یک یک صندوق سرمایه گذاری ریسک پذیر و یا یک سرمایه گذار فرشته، مربوط به سرمایه گذاری باشد. همان طور که گفته شد، هر کدام از این دو نوع سازمان باید حمایت خود از یک ایده ی تجاری را با تعهد به پرداخت مبالغ معینی نشان دهند. این در حالی است که فرد متقاضی نیاز به اقناع یک انکوباتور برای تعهد به سرمایه گذاری به میزان معینی را ندارد و فقط اعلام انکوباتور مبنی بر حمایت از طرح تجاری فرد متقاضی برای سازمان مهاجرت کانادا کفایت می کند.  

 

فراموش نکنید برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا صرف داشتن  یک ایده ی تجاری (هر چقدر هم که عالی باشد)، کافی نیست. در واقع داشتن یک بیزینس پلن جامع، اساسی ترین شرط در اخذ این ویزا است.


اگر می خواهید نقشه‌ی کسب و کار خود را با رعایت تمام جوانب و به صورتی تخصصی آماده کنید تا از بالاترین شانس برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا برخوردار شوید، موسسه ی USPVS با ۱۵۰ پرونده‌ی موفق در اخذ ویزای استارتاپ حامی و پشتیبان شماست‌.                              

The USPVS

برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.

ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا برای کارافرینانی است که قصد دارند ایده های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس کنند. این کارافرینان پس از دریافت نامه حمایتی از سازمان های مجاز، برای خود و همه اعضای خانواده شان درخواست مهاجرت به کانادا را میدهند. این افراد نوآور با بخش خصوصی کانادا ترکیب شده و کسب و کارهایی در مقیاس جهانی شکل میدهند.

با ما در تماس باشید

دانستنی های ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا برای کارافرینانی است که قصد دارند ایده های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس کنند. این کارافرینان پس از دریافت نامه حمایتی از سازمان های مجاز، برای خود و همه اعضای خانواده شان درخواست مهاجرت به کانادا را میدهند. این افراد نوآور با بخش خصوصی کانادا ترکیب شده و کسب و کارهایی در مقیاس جهانی شکل میدهند.

با ما در تماس باشید

شرایط اخذ ویزای کانادا

ویزای استارتاپ کانادا برای کارافرینانی است که قصد دارند ایده های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس کنند. این کارافرینان پس از دریافت نامه حمایتی از سازمان های مجاز، برای خود و همه اعضای خانواده شان درخواست مهاجرت به کانادا را میدهند. این افراد نوآور با بخش خصوصی کانادا ترکیب شده و کسب و کارهایی در مقیاس جهانی شکل میدهند.

با ما در تماس باشید

مراحل اخذ ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا برای کارافرینانی است که قصد دارند ایده های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس کنند. این کارافرینان پس از دریافت نامه حمایتی از سازمان های مجاز، برای خود و همه اعضای خانواده شان درخواست مهاجرت به کانادا را میدهند. این افراد نوآور با بخش خصوصی کانادا ترکیب شده و کسب و کارهایی در مقیاس جهانی شکل میدهند.

 

با ما در تماس باشید